Cadac Organice kondigt de ondersteuning aan van AutoCAD 2011 in Cadac Organice 2010Cadac Organice BV, een Microsoft Gold Certified Partner en ontwikkelaar van Cadac Organice, een op SharePoint gebaseerde engineering document management oplossing, kondigt de ondersteuning aan van AutoCAD 2011 in Cadac Organice 2010.
AutoCAD 2011 werd op 25 maart 2010 door Autodesk geïntroduceerd en bevat onder meer een geupdate UI en verbeterde 2D en 3D functionaliteit. De laatste versie van AutoCAD wordt ondersteund in Cadac Organice 2010 dat sinds 8 maart 2010 beschikbaar is. Cadac Organice ondersteunt zowel de 32-bits als de 64-bits versie van AutoCAD 2011. De nieuwe Cadac Organice release maakt gebruik van Autodesk’s RealDWG 2011 voor het beheren van DWG files en Xref’s (referentiebestanden) in SharePoint en voor de integratie van SharePoint met AutoCAD 2011. Autodesk’s RealDWG levert de meest betrouwbare integratie met AutoCAD en is volledig compatible met Autodesk’s best-in-class producten.
Cadac Organice 2010 met ondersteuning van AutoCAD 2011 is vanaf maart 2010 beschikbaar voor klanten.
Voor meer informatie kunt u contact opnemen met:
Dhr. Guus Weitzel
International Product Marketing Manager Organice
+31 45 400 1010
gweitzel@organice.com
Over Cadac Organice
Cadac Organice is een software suite voor engineering document management en document control, en is volledig gebaseerd op Microsoft SharePoint. Cadac Organice helpt project georiënteerde bedrijven hun (project) documenten te beheren en hun document distributie en verzending te beheersen. Cadac Organice is makkelijk in het gebruik en wordt ogenblikkelijk geaccepteerd door alle gebruikers. Cadac Organice brengt verbetering aan in het bedrijfsproces en draagt direct bij aan het bedrijfsresultaat van project georiënteerde bedrijven. Voor meer informatie kijk op http://www.organice.com.
PerscontactGuus Weitzel
T +31 45 400 1010
E gweitzel@organice.com
Over Cadac Group BV Over de Cadac Group
Cadac Group is gespecialiseerd in automatiseringsoplossingen voor het creëren, beheren & delen van digitale ontwerpinformatie. Daarnaast ontwikkelt Cadac zelfstandig en onafhankelijk software voor toepassingen op het Microsoft SharePoint platform. Deze Cadac Organice productsuite wordt internationaal met veel succes gebruikt door vooral projectgeoriënteerde organisaties. Cadac Group is voor haar klanten een betrouwbare en pragmatische partner, gericht op het verbeteren van ontwerpprocessen en projectcommunicatie. Cadac Group is Autodesk Premier Solution Provider, Microsoft Gold Certified Partner en Oracle Certified Partner. Voor meer informatie kijk op http://www.cadac.com.
Meer informatie : http://www.organice.com