plazoo.com
Feed hinzufügen | Tools | Neue Suche | Über PLAZOO
Unternehmensnachrichten | Pressemitteilungen | Stellenmarkt | Einkaufstipps

   
 
 
 

BLMC plaatst kandidaten!

(Mon, 2 Mar 2009 13:43:00 GMT)
 
BLMC heeft in februari twee kandidaten geplaatst
BLMC heeft in februari twee kandidaten geplaatst  
 
 
 
Meppel - In februari heeft BLMC de volgende kandidaten met succes geplaatst: 
 
• André Berends - Customer Service Manager bij Japan Tobacco International Company Netherlands te Hilversum; 
• Marianne Huisjes – Interim Facility Manager bij Woonbedrijf Ieder1 te Deventer. 
 
Uitgelicht 
Marianne Huisjes: “Een boeiende uitdaging. De recessie vraagt bedrijven om kosten te besparen. Dit kan bijvoorbeeld door efficiencyverbeteringen zoals het kritisch kijken naar de inkoopkosten. Een inkoopscan en aandacht voor contractenbeheer zijn dan hulpmiddelen. Bij Ieder1 ga ik een Jaarplan maken en onder andere kijken naar mogelijke kwaliteitsverbeteringen en het aanbieden van aanvullende diensten.” 
Behalve wooncorporaties zijn ook veel overheden regelmatig op zoek naar goede krachten die tijdelijk ingezet kunnen worden. 
 
Supply Chain Professional 2009 
BLMC verzorgt het assessment op 3 maart binnen het kader van de verkiezing van de Supply Chain Professional 2009. Er zijn nu zeven kandidaten die een gooi wagen naar de titel. Het vakblad Supply Chain Magazine organiseert deze verkiezing voor de tweede keer.  
 
 
BLMC 
BLMC is een bureau dat advies en mensen levert die op tactisch en strategisch niveau bijdragen aan de groei en ontwikkeling van uw bedrijf.  
 
Onze expertise ligt op het gebied van recruitment, interim management en consultancy in de Supply Chain/Logistiek en Facility Management.  
 
 
 
 
-------------------------------------------------- 
 
 
Noot voor de redactie:  (niet bestemd voor publicatie) 
 
Voor extra informatie kunt u contact opnemen met onze persvoorlichtster Atty van de Brake: 0522 – 24 22 24 of mobiel 06 - 3882 3448. E-mail: avandebrake@blmc.nl. 
 
BLMC, Hoogeveenseweg 38, 7943 KA  Meppel, www.blmc.nl. 
 
 


Perscontact
Atty van de Brake
T 0522 24 22 24
E info@blmc.nl



Over BLMC
BLMC levert advies en mensen die op tactisch en strategisch niveau bijdragen aan de groei en ontwikkeling van uw bedrijf. Onze expertise ligt op het gebied van logistiek/supply chain management en facility management.

Meer informatie : http://www.blmc.nl

Verantwoordelijke editor

BLMC
Hogebrinkerweg 19
3871 KM Hoevelaken

T 0522 24 22 24
F 0522 24 64 97
info@blmc.nl
www.blmc.nl
Dit persbericht is verspreid door plazoo.com in opdracht van BLMC . U mag deze tekst vrij gebruiken, maar wel met vermelding van plazoo.com als bron en u moet een link plaatsen naar http://www.plazoo.com/nl/pressreleases/blmc-plaatst-kandidaten.htm. my.qlik.nl


Mehr Pressemitteilugen dieses Unternehmens
 
BLMC plaatst Supply Chain Manager

Aasgieren, nijlpaarden en dolfijnen

John van Dongen Supply Chain Professional 2009


back